Nowa jakość
gospodarki odpadami

NOWOCZESNE I CICHE
POJAZDY

NOWOCZESNY ZAKŁAD
ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW

Odbiór odpadów komunalnych i budowlanych

Witamy na stronie internetowej Lekaro!

Jesteśmy nowoczesnym zakładem odbioru odpadów komunalnych i ich przetwarzania. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w gminie Wiązowna, w powiecie otwockim.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług z zakresu gospodarki odpadami. Zajmujemy się obsługą wybranych dzielnic w Warszawie oraz podwarszawskich gmin w zakresie odbioru i wywozu odpadów segregowanych i niesegregowanych. Odpowiadamy za wywóz nieczystości w kilku dzielnicach, między innymi Wesoła, Rembertów, Wawer oraz Praga Południe i Praga Północ. Świadczymy usługi oczyszczania miasta w Piasecznie, Piastowie, Michałowicach, Józefowie, Otwocku oraz wielu innych miejscowościach.

Zajmujemy się odbiorem opadów funkcjonalnych i przemysłowych od firm i instytucji na wymienionym obszarze. Przyjmujemy zamówienia na odbiór odpadów budowlanych i poremontowych oraz odbiór gruzu zarówno z placów budowy, jak i od prywatnych klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prowadzimy sprzedaż kontenerów budowlanych, jak i świadczymy usługi z zakresu ich wynajmu. W zakresie działalności mieści się też sprzedaż pojemników na śmieci. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Masz pytania?
Skontakuj się z nami!