LEKARO LAUREATEM KONKURSU
„PUCHAR RECYKLINGU”

Nowa jakość
gospodarki odpadami

Nowa jakość
gospodarki odpadami

NOWOCZESNY ZAKŁAD
ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW

Wywóz gruzu od osób prywatnych i firm z Karczewa

1 500 zł – tyle wynosi kara (wg. art. 117 kodeksu wykroczeń) za zbyt długie składowanie luzem dużych ilości gruzu i odpadów wielkogabarytowych. Dotyczy to zarówno posesji prywatnych, jak i terenów przy zakładach pracy. Z kolei za nielegalny wywóz gabarytów, gruzu i śmieci komunalnych, art. 24 kodeksu wykroczeń wskazuje karę pieniężną do 5 000 zł z możliwością jej podwyższenia.

Kontenery na gruz i ich odbiór

Dbamy o ekologię i przestrzeganie przepisów, dlatego oferujemy o wiele tańsze rozwiązanie, niż to zaproponowane przez prawo. Wynajmiemy, podstawimy i odbierzemy od Państwa kontener przeznaczony na gruz i odpady gabarytowe. Duża flota pojazdów, dostosowanych do transportu odpadów, umożliwia nam sprawną, szybką obsługę klientów z Karczewa i okolic. Zapewniamy terminowe podstawienie kontenera i wywóz gruzu we wskazanym przez Państwa dniu. Oferujemy także wynajem lub podstawienie kontenerów na odpady, która jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy regularnie produkują odpady i chcą obniżyć koszty ich wywozu.

Na terenie Karczewa, Celestynowa, Wiązowny, Józefowa, Kołbieli, Halinowa, Konstancin-Jeziorny, Warszawy, Wawra i Rembertowa możemy dowieźć kontenery KP o pojemności 2,5 m3, 5 m3 oraz 7 m3 i zapewnić ich bezproblemowy, terminowy odbiór. Jeśli okaże się, że ilość odpadów przekroczyła pojemność kontenera, podstawimy nowy pojemnik.

Oferujemy korzystne warunki wynajmu, gdzie rozliczamy się NIE za ustalone z góry dni (!) korzystania z kontenera, tylko za każdy opróżniony pojemnik! Mogą Państwo zatem bez pośpiechu, a także bez ponoszenia większych kosztów, wypełniać kontener odpadami wielkogabarytowymi lub gruzem, a następnie powiadomić nas i umówić się na odbiór i wywóz odpadów.

Masz pytania?
Skontakuj się z nami!