Gdzie w Warszawie wynająć kontener na odpady budowlane?

kontener na odpady budowlane

Odpady budowlane i poremontowe nie mogą być wyrzucane do zwykłych pojemników na śmieci. Nie można ich też wywieźć na nielegalne wysypiska lub zostawić w lesie. Dlatego, jeśli planujesz remont lub budowę w Warszawie i okolicach, już teraz przemyśl wynajem kontenera budowlanego.

Jak wybrać firmę wynajmującą kontenery?

W Warszawie i okolicach działa kilkadziesiąt firm, oferujących wynajem kontenerów na odpady. Przeglądając oferty, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii:

  • Ile lat firma działa na rynku i czy jest polecana przez innych?
  • Jakie rodzaje kontenerów oferuje i jakie są ich pojemności?
  • Jak firma rozlicza się z wynajmu kontenera i jakie są warunki umowy?

Wiele firm oferuje jedynie wynajem kontenerów na 2 do 5 dni z ustaloną z góry datą odbioru. Rozliczenie najczęściej opiera się o czas, na który kontener został wynajęty.

Większość firm nie zajmuje się profesjonalnym odbiorem i utylizacją odpadów, a część z nich oferuje jedynie odbiór odpadów komunalnych i wielkogabarytowych, z którymi postępuje się zupełnie inaczej niż z odpadami budowlanymi.

Dlaczego warto zamówić kontener u nas?

Nasza firma działa na warszawskim rynku gospodarowania odpadami już 25 lat, posiadamy bogate doświadczenie w odbiorze odpadów poremontowych i wynajmie kontenerów budowlanych. W naszej ofercie są kontenery o pojemnościach  2,5 m3, 5 m3 lub 7 m3, które są w zupełności wystarczające dla indywidualnych potrzeb mieszkańców Warszawy.

Posiadamy własną sortownię odpadów oraz współpracujemy z gminą Warszawa w zakresie odbioru odpadów na terenie miasta. Kontener budowalny można wynająć na dowolny czas, ponieważ rozliczenie następuje za każdy opróżniony pojemnik, a nie za dni, w których stał on w docelowym miejscu. Zapewniamy szybkie dostawy kontenerów i sprawny, bezproblemowy odbiór.