LEKARO LAUREATEM KONKURSU
„PUCHAR RECYKLINGU”

Nowa jakość
gospodarki odpadami

Nowa jakość
gospodarki odpadami

NOWOCZESNY ZAKŁAD
ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW

Usługi oczyszczania miasta – informacje dla mieszkańców

Lekaro – firma, która świadczy usługi z zakresu gospodarowania odpadami, zajmuje się odbiorem i wywozem śmieci z wybranych dzielnic Warszawy oraz podwarszawskich gmin i miast. Odpowiadamy za odbiór odpadów segregowanych i niesegregowanych oraz odpadów budowlanych w takich dzielnicach, jak Praga Południe i Praga Północ oraz Rembertów, Wawer i Wesoła. Dodatkowo zagospodarowuje odpady z dzielnic takich jak Bielany, Żoliborz, Białołęka, Targówek, Mokotów, Śródmieście. W zakresie naszej działalności mieści się też wywóz odpadów komunalnych i przemysłowych z wielu gmin w okolicach stolicy. Obsługujemy między innymi gminy Józefów, Kołbiel, Halinów Otwock czy Wiązowna. Zasięg naszej firmy w zakresie wywozu nieczystości stałych obejmuje ponadto tereny gmin Michałowice, Konstancin-Jeziorna i Piaseczno.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wybranie gminy/miasta z menu po prawej lub na mapie oraz zachęcamy do zapoznania się z naszym harmonogramem wywozu odpadów.

Zasięg działania naszej firmy:

MapaWarszawa MokotówWarszawa (Praga-Północ, Praga-Południe)Warszawa (Wawer, Rembertów, Wesoła)WiazownaJózefówKonstancin-JeziornaMichałowiceHalinówKołbiel

Masz pytania?
Skontakuj się z nami!