LEKARO LAUREATEM KONKURSU
„PUCHAR RECYKLINGU”

Nowa jakość
gospodarki odpadami

Nowa jakość
gospodarki odpadami

NOWOCZESNY ZAKŁAD
ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW

Kontenery budowlane i sanitarne: sprzedaż

Naszym klientom możemy zaproponować zakup lub wynajem kontenerów sanitarnych i budowlanych.

Oferta firmy Lekaro obejmuje kontenery typu KP o pojemności 2,5 m3, 5 m3 lub 7 m3. Kontenery na śmieci są podstawiane przez naszych pracowników o określonej godzinie w określonym dniu – zgodnie z poczynionymi wcześniej ustaleniami. Również w ustalonym terminie odbieramy od klienta napełniony kontener wraz z zawartością. Jeśli ilość odpadów przekracza możliwości jednego pojemnika oferujemy wymianę na nowy, pusty kontener. Czynność tę kontynuujemy, aż do ustania potrzeby klienta. Rozliczenie następuje za każdy opróżniony kontener.

Dla kogo kontener na śmieci i gruz?

Ofertę sprzedaży kontenerów budowlanych kierujemy do tych z Państwa, którzy chcieliby posiadać taki kontener np. przy domu lub firmie albo na placu budowy. Z kolei usługa wynajmu kontenerów sanitarnych czy budowlanych najlepiej sprawdzi się w przypadku tych klientów, którzy nie potrzebują kontenerów na opady na stałe, a tylko doraźnie.

Kontenery na gruz i odpady

Sprzedaż kontenerów budowlanych dotyczy takich odpadów jak gruz, odpady budowlane, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe, elektrosprzęt, odpady zmieszane, odpady z porządkowania placów i ogrodów, odpady zielone.
W celu podstawienia kontenera niezbędny jest teren o wymiarach 2 m x 4 m z dojazdem dla pojazdu ciężarowego.
Kontenery budowlane i sanitarne mogą być podstawiane w wersji z pokrywą lub bez.
Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale też w okolicznych miejscowościach takich jak Piastów i inne okoliczne miejscowości. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację każdego Państwa zlecenia.

Sprzedaż kontenerów budowlanych i kontenerów na śmieci – kontakt z Lekaro

W przypadku zainteresowania zakupem lub wynajmem naszych kontenerów, jak również w celu uzyskania dokładnych informacji o cenie świadczonych usług, prosimy o kontakt:
22 185 52 51, lekaro@lekaro.pl, formularz kontaktowy.

Kontener budowlany

Masz pytania?
Skontakuj się z nami!