LEKARO LAUREATEM KONKURSU
„PUCHAR RECYKLINGU”

Nowa jakość
gospodarki odpadami

Nowa jakość
gospodarki odpadami

NOWOCZESNY ZAKŁAD
ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW

Lekaro liderem recyklingu opakowań

W dn. 29.11.2018 r. podczas uroczystej gali ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu Puchary Recyklingu 2018, organizowanego m.in. pod patronatem Ministerstwa Środowiska  oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, która odbyła się w ramach konferencji Envicon, firma Lekaro z uwagi na wyróżniające się wśród sortowni odpadów wyniki dot. odzysku odpadów otrzymała, aż dwie nagrody główne w kategorii:

  • Lider Recyklingu opakowań – za jedną z największych w kraju łączna ilość wysortowanych i przekazanych do recyklingu opakowań z surowców wtórnych tj. papier, plastik, metale i szkło w 2017 r.
  • Złota Bela Makulatury –  za jedną z największych w kraju ilość wysortowanej i przekazanej do recyklingu makulatury w 2017 r.

Cieszymy się, że wysoka automatyzacja i zaawansowanie zakładu Lekaro przekładające się na maksymalizację ilości odpadów przekazanych do recyklingu oraz działania proekologiczne zostały docenione. Powyższe nagrody są również dowodem, iż Państwa odpady trafiają do jednego z najnowocześniejszych i najefektywniejszych zakładów w Polsce.

Masz pytania?
Skontakuj się z nami!